Renova - Malec & Kadlec s.r.o.

Renova - opravy dieselových motorů

 

Specializujeme se především na generální opravy motorů - opravy bloků motorů, hlav válců, litinových a hliníkových součástí a broušení klikových hřídelí včetně dodání ložisek. Dále provádíme renovaci součástí motorů a přestavby vybraných modelů.

Provádíme také navařování rotačních a ostatních součástí, honování válců a bloků motorů, opravy ojnic a obrábění strojírenských součástí.

Firma Renova byla založena v r. 1994. Téměř všichni z 35 zaměstnanců firmy však pracovali v oboru dlouhá léta před jejím založením.

Za dobu své existence jsme se díky získaným zkušenostem stali jednou z předních firem specializujících se na opravy dieselových motorů a jejich součástí u nás. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce, s čímž souvisí také řešení záručních i pozáručních oprav.

Našim stálým zákazníkům poskytujeme nadstandardní servis, co se týče lhůt a rychlosti provedení oprav.

 

Provádíme kompletní služby, takže k nám můžete přivézt celý stroj a my už si s demontáží a následnou montáží motoru do stroje poradíme.

Specializujeme se převážně na opravy dieselových motorů těžké řady. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem máme předpoklad nabízet své výrobky a služby v precizní a osvědčené kvalitě na vysoké úrovni. Našim klientům rovněž ochotně poradíme a podělíme se o cenné zkušenosti.

Na provedenou práci dáváme zákonnou záruku 6 měsíců a 9 měsíců na generální opravy motorů Zetor.
 

Nacházíme se v blízkosti dálnice Praha - Brno ve Stránecké Zhoři mezi sjezdy Měřín EXIT 134 km a Velké Meziříčí Západ EXIT 141 km.

 

Jsme Vám spolehlivým partnerem pro opravy všech typů dieselových motorů, broušení klikových hřídelí. Možnost oprav výměnným způsobem či na počkání vybraných typů motorů Zetor. Poskytujeme kvalitní záruční a pozáruční servis s možností výjezdu přímo k zákazníkům.