Opravy dieselových motorů - Renova

Specializujeme se především na generální opravy motorů - opravy bloků motorů, hlav válců, litinových a hliníkových součástí a broušení klikových hřídelí včetně dodání ložisek. Dále provádíme renovaci součástí motorů a přestavby vybraných modelů. Provádíme také navařování rotačních a ostatních součástí, honování válců a bloků motorů, opravy ojnic a obrábění strojírenských součástí.

Firma Renova byla založena v r. 1994. Téměř všichni z 35 zaměstnanců firmy však pracovali v oboru dlouhá léta před jejím založením. Za dobu své existence jsme se, díky získaným zkušenostem, stali jednou z předních firem specializujících se na opravy dieselových motorů a jejich součástí u nás. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce, s čímž souvisí také řešení záručních i pozáručních oprav. Našim stálým zákazníkům poskytujeme nadstandardní servis, co se týče lhůt a rychlosti provedení oprav.

Opravíme Vám části motorů, které na trhu neseženete. Renovujeme i motory a součásti motorů, u kterých byste předpokládali, že to není možné, čímž Vám prodloužíme životnost motoru a ušetříme spoustu peněz. Provádíme kompletní služby, takže k nám můžete přivézt celý stroj a my už si demontáží a následnu montáží motoru do stroje poradíme.

Specializujeme se převážně na opravy dieselových motorů těžké řady a opravíme denně 4-5 motorů a polomotorů. Máme jasný předpoklad nabízet své výrobky a služby v precizní kosvedcenivalitě a vysoké úrovni. Našim klientům rovněž ochotně poradíme a podělíme se o cenné zkušenosti. Na provedenou práci dáváme záruku 6 měsíců na polomotory a 9 měsíců na generální opravy motorů.

Nacházíme se v blízkosti dálnice Praha - Brno ve Stránecké Zhoři mezi sjezdy Měřín EXIT 134 km a Velké Meziříčí Západ EXIT 141 km.

Jsme Vám spolehlivým partner pro opravy všech typů dieselových motorů, broušení klikových hřídelí a prodej zemědělské techniky BELARUS. Možnost oprav výměnným způsobem či na počkání. Poskytujeme kvalitní záruční a pozáruční servis s možností výjezdu přímo k zákazníkům.

DSC 0628

Budova-1 kopieBudova-2DSC 0652-prijem-zakazek1DSC 0841-prijem-zakazek2